Nazywam się Magdalena Król-Karpińska i prowadzę Busy Bees- mobilną szkołę języka angielskiego dla dzieci od 2 roku życia.
Jestem absolwentką NKJO w Łowiczu na kierunku Nauczanie Języka Angielskiego, tytuł magistra zdobyłam na wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyłam również studia podyplomowe z organizacji i zarządzania oświatą na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, oraz edukację wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne na Uczelni im. P. Włodkowica w Płocku.

Przez prawie 7 lat pracowałam w niepublicznym angielsko-polskim przedszkolu w Piasecznie, gdzie miałam okazję nie tylko doskonalić swój warsztat pracy ale i obserwować rozwój oraz postępy dzieci w nauce języka obcego. Po powrocie w rodzinne strony stwierdziłam, że żadna inna praca nie da mi tyle satysfakcji i radości co praca z dziećmi. Dlatego postanowiłam stworzyć własną mobilną szkołę języka angielskiego, by móc zapewnić dzieciom możliwość nauki angielskiego na najwyższym poziomie od najmłodszych lat.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych synów i żoną cudownego męża :)

Dane kontaktowe

Busy Bees Angielski Dla Dzieci

tel. 691-940-284

e-mail: mkrolkarpinska@gmail.com

Wyślij wiadomość

Projekt i wykonanie: HEDEA
Busy Bees 2017 © Wszystkie prawa zastrzeżone

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej.