fbpx

Dlaczego Busy Bees?

Każdy, kto pracuje z dziećmi, lub ma swoje dzieci w domu, wie, że dzieci lubią być zajęte. Są w ciągłym ruchu, stale coś robią, wymyślają, tworzą… po prostu pracowite pszczółki  Lubię być jak „Busy Bee”, aktywnie i kreatywnie spędzać czas, wymyślać i realizować nowe projekty, zadania. Moim głównym talentem (wg badania Gallupa) oprócz rozwijania innych jest aktywator, a to oznacza, że czasem mam milion pomysłów na minutę ;)

Kilka słów o mnie

Nazywam się Magdalena Król-Karpińska, od 2009 roku uczę dzieci języka angielskiego, a od 2017 roku prowadzę własną mobilną szkołę języka angielskiego o nazwie „Busy Bees angielski dla dzieci”. Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej, swoją wiedzę zdobywałam również na studiach podyplomowych o kierunkach organizacja i zarządzanie oświatą, oraz edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Kocham to co robię, i robię to z ogromnym zaangażowaniem. Moja misja to uczyć tak, żeby dzieciom chciało się uczyć. Jestem przekonana, że nauka może być świetną zabawą, chcę budować w dzieciach pozytywne skojarzenie nie tylko z nauką języka angielskiego, ale ze zdobywaniem wiedzy w ogóle. Uważam, że ktoś kto uczy innych sam musi się cały czas uczyć. Dlatego też każdego roku biorę udział w ogólnopolskich konferencjach, szkoleniach i kursach dla nauczycieli, metodyków i właścicieli szkół językowych.

o mnie zdj. nr 2
w 1

Moje wartości

Dobrze jest w życiu kierować się jasno określonymi wartościami. Są one jak znak, który wskazuje kierunek działania. Oto wartości, którymi ja kieruję się w tworzeniu Busy Bees:

  • Odpowiedzialność
  • Uczciwość
  • Bezpieczeństwo
  • Rozwój
  • Relacje
  • Aktywność
  • Uśmiech

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych synów i żoną cudownego męża J oraz wielbicielką pszczół i innych zapylaczy. Wspieram organizacje promujące zakładanie łąk kwietnych i zachęcam do takich działań swoich uczniów. Moje ulubione formy wypoczynku to praca w ogrodzie, praktyka jogi i czytanie książek.

Dane kontaktowe

Busy Bees Angielski Dla Dzieci

tel. 691-940-284

e-mail: biuro@busybees-angielski.pl

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Magdalena Król-Karpińska Busy Bees angielski dla dzieci. Wysyłając wiadomość dobrowolnie przekazujesz mi swój adres e-mail oraz inne dane, które zawrzesz w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących praw, są dostępnie w zakładce Polityka prywatności.

Wyślij

Projekt i wykonanie: HEDEA
Busy Bees 2017 © Wszystkie prawa zastrzeżone