fbpx

Moja córka zaczęła chodzić na zajęcia do Pani Madzi jako 4-latka i zaznaczę, że nie chodziła jeszcze wtedy do przedszkola.  Ta godzina angielskiego to nie tylko piosenki,  zabawy i słówka, to kreatywna godzina przyjaźni nauczyciela i ucznia, to nauka przez zabawę. Małe grupy pomagają dziecku takiemu wrażliwemu jak moje odnaleźć się w innej rzeczywistości (innej niż dom). Po 2 latach angielski z Panią Madzią to nadal  największa nagroda tygodnia. Dziękujemy.

 - Aleksandra Przewłocka-Kopeć, mama 5-letniej Zuzi


Dla wszystkich, którzy chcą aby dzieci przełamały barierę swobodnego porozumiewania się w języku angielskim gorąco polecam, poprzez lekcje dzieci nie dość że utrwalają informacje zdobyte w szkole to jeszcze wykraczają poza nie, uczą swobodnej komunikacji.

- Martyna Milczarek, mama 10-letniej Amelii


Na każde zajęcia moje dziewczyny czekają z niecierpliwością. Lekcje prowadzone są bardzo ciekawie, pomysłowo, z nutką zaskoczenia - za każdym razem coś innego, a postępy jakie zrobiły są wręcz oszałamiające. Polecam serdecznie każdemu zajęcia w Busy Bees!

- Beata Rzepecka, mama 6-letniej Basi i 9-letniej Amelii


Bardzo polecam uczestnictwo w zajęciach Busy Bees. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy dla dzieci sposób. Są piosenki, tajemnicze pudełko i wiele innych rzeczy. Ciocia Magda potrafi w wyjątkowy sposób zainteresować dzieciaki. Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia, po ich zakończeniu od razu pyta kiedy będą następne. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

- Katarzyna Rojek, mama 5-letniej Kornelii

Dane kontaktowe

Busy Bees Angielski Dla Dzieci

tel. 691-940-284

e-mail: biuro@busybees-angielski.pl

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Magdalena Król-Karpińska Busy Bees angielski dla dzieci. Wysyłając wiadomość dobrowolnie przekazujesz mi swój adres e-mail oraz inne dane, które zawrzesz w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących praw, są dostępnie w zakładce Polityka prywatności.

Wyślij

Projekt i wykonanie: HEDEA
Busy Bees 2017 © Wszystkie prawa zastrzeżone