fbpx

 gdzie uczę zdj. nr 4To znaczy, że nie mam jednej siedziby stacjonarnej tylko dojeżdżam do swoich uczniów :) 

Dlaczego? Ponieważ chciałam, żeby dzieci z mniejszych miejscowości miały szanse na naukę języka angielskiego tak jak ich rówieśnicy w miastach. 

Zdecydowałam się na mobilną działalność żeby ułatwić rodzicom podjęcie decyzji o zapisaniu dziecka na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego.

Bardzo często rodzice są świadomi jak ważna jest nauka języka obcego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ale perspektywa regularnych dojazdów do większych miejscowości sprawia, że rezygnują z zajęć dodatkowych. Dlatego to ja jadę do nich :)

Na chwilę obecną zajęcia prowadzę w Gąbinie, w Sannikach, w Szczawinie Kościelnym i w Kiernozi. Chcesz, żebym prowadziła zajęcia również w Twojej miejscowości? Napisz, lub zadzwoń do mnie, ustalimy szczegóły :)

Wyślij wiadomość

Kiedyś nie mogłam sobie wyobrazić jak można prowadzić angażujące zajęcia dla przedszkolaków przez Internet… Rok 2020 i pandemia udowodniły mi, że jednak można ;) Kiedy wszystkie szkoły i przedszkola zostały zamknięte, w ciągu 4 dni przeniosłam wszystkie swoje grupy na tryb on-line. Dzisiaj zajęcia on-line stały się dla nas normą. Cały czas rozwijam się w tym obszarze, biorę udział w kursach i szkoleniach by rozwijać swoje „onlajnowe” kompetencje.

Mieszkasz daleko lub nie masz możliwości przywozić swojego dziecka na zajęcia? Napisz, lub zadzwoń do mnie, opowiem Ci dokładnie jak to wygląda.

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Busy Bees Angielski Dla Dzieci

tel. 691-940-284

e-mail: biuro@busybees-angielski.pl

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Magdalena Król-Karpińska Busy Bees angielski dla dzieci. Wysyłając wiadomość dobrowolnie przekazujesz mi swój adres e-mail oraz inne dane, które zawrzesz w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących praw, są dostępnie w zakładce Polityka prywatności.

Wyślij

Projekt i wykonanie: HEDEA
Busy Bees 2017 © Wszystkie prawa zastrzeżone