fbpx

sensoplastyka 2

Sensoplastyka® to marka zajęć rozwojowych dla dzieci w wieku od 0 do 100 lat;) Zajęcia wspierają rozwój kompetencji intra oraz interpersonalnych dziecka. Dzieci rozwijają swoją kreatywność i twórczość, uczą się również samodzielności, odpowiedzialności za podejmowane decyzje oraz wyznaczania własnych granic i szanowania granic innych osób.

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych :)

sensoplastyka 3
sensoplastyka 4

Sensoplastyka® to polisensoryczna, multikolorowa, wielozapachowa przestrzeń możliwości :) Od maja 2018 jestem certyfikowanym trenerem 1 stopnia tej metody.

Chcesz żebym przeprowadziła zajęcia metodą Sensoplastyka ® u Ciebie w przedszkolu, szkole a może na urodzinach dziecka? Napisz do mnie, omówimy szczegóły współpracy :)

sensoplastyka 5

Dane kontaktowe

Busy Bees Angielski Dla Dzieci

tel. 691-940-284

e-mail: biuro@busybees-angielski.pl

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Magdalena Król-Karpińska Busy Bees angielski dla dzieci. Wysyłając wiadomość dobrowolnie przekazujesz mi swój adres e-mail oraz inne dane, które zawrzesz w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących praw, są dostępnie w zakładce Polityka prywatności.

Wyślij

Projekt i wykonanie: HEDEA
Busy Bees 2017 © Wszystkie prawa zastrzeżone