fbpx

2-3 latki „Busy Toddlers”

Zajęcia dla najmniejszych „pszczółek”, to mnóstwo radości, śmiechu i poznawania samego siebie. Dzieci w tym wieku nieświadomie uczą się poprzez doświadczanie i naśladowanie dorosłych. Zajęcia są wypełnione muzyką, zabawami ruchowymi wspierającymi rozwój motoryki dużej i małej.

4-6 latki „ Busy Kids”

Zajęcia dla dzieci od 4 do 6 lat odbywają się głównie na dywanie. Dzieci w tym wieku uczą się poprzez doświadczanie, tworzenie i aktywną zabawę. Dużo ruchu, piosenki, wierszyki i atrakcyjne dla dzieci gadżety edukacyjne sprawiają, że dzieci są skupione przez całe zajęcia, świetnie się bawią a "przy okazji" uczą się języka angielskiego :) Wplatane w zajęcia zabawy sensoryczne uatrakcyjniają spotkania, jak również dodatkowo stymulują rozwój dziecka.

7-10 latki „Busy Students”

Program dla dzieci od 7 lat jest spójny z programem realizowanym w ich szkole. To znaczy, że na zajęciach utrwalamy materiał, który dzieci omawiają na lekcjach szkolnych, a poza tym doskonalimy umiejętność czytania, pisania i liczenia w języku angielskim poprzez gry i zabawy ruchowe. Wiem jak w dzisiejszym świecie jest atrakcyjne dla dzieci używanie najnowszych technologii. Dlatego też na niektórych zajęciach uczymy się wykorzystując programy i aplikacje na naszych smartfonach i tabletach.

 

Oprócz tego we wszystkich grupach wiekowych czytamy angielskie książeczki, uczymy się wierszyków, rymowanek (nursery rhymes) i piosenek znanych przez dzieci na całym świecie.

program

Dane kontaktowe

Busy Bees Angielski Dla Dzieci

tel. 691-940-284

e-mail: biuro@busybees-angielski.pl

Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Magdalena Król-Karpińska Busy Bees angielski dla dzieci. Wysyłając wiadomość dobrowolnie przekazujesz mi swój adres e-mail oraz inne dane, które zawrzesz w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących praw, są dostępnie w zakładce Polityka prywatności.

Wyślij

Projekt i wykonanie: HEDEA
Busy Bees 2017 © Wszystkie prawa zastrzeżone